Zamów obuwie Nursing Care dziś do 14:00, a Twoje zamówienie jeszcze dziś zostanie do Ciebie wysłane!

Buty do biegania damskie Topo Athletic Ultrafly 3

69
250,00 799,00
220,00 zł
ROZMIAR TOPO ATHLETIC:
  • 37,5

Opis produktu

Buty do biegania Topo Athletic Ultrafly 3 w wersji damskiej.

Obuwie biegowe Topo Athletic charakteryzuje szeroka cholewka z przodu, która odzwierciedla nautralny kształt ludzkiej stopy, oraz niski drop (spadek pięta-palce). Ta charakterystyczna budowa butów sprawdzi się zarówno u biegaczy o szerokiej stopie, stopie haluksowej oraz osób, które stosują filozofię "biegania naturalnego".

Podeszwa w bucie Ultrafly 3 zbudowana jest z pianek ZipFoam oraz dobrze znanej EVA. Pierwsza z nich gwarantuje większy zwrot energii oraz długie uczucie miękkości pod stopą. EVA ze względu na większą gestość została wykorzystana do stworzenia wewnętrznego wspornika ograniczającego nadpronację.

Cholewka z inżynieryjnego mesh-u utrzymuje stopę suchą dzięki rozsianym panelom o zwiększonej oddychalności. Dosyć niski zapiętek otrzymał solidnie wyglądający plastikowy element usztywniający kostkę. TPU heel counter widoczny od zewnątrz oddziela podeszwę od cholewki. Jego zadaniem jest poprawia stabilności stopy w okolicy pięty. Płaskie sznurowadła i język przyjemnie przylegają do podbicia. Bieżnik z gumy węglowej rozproszony w strefach najbardziej narażonych na ścieranie dostosowany jest przede wszystkim do chodników i dróg asfaltowych.

Wkładka Ortholite w butach Topo Athletic delikatnie unosi łuk stopy i wspiera ją podczas biegu lub długich marszów.

Dzięki zastosowaniu lekkiego wsparcia dla stopy mogą go używać zarówno nadpronatorzy, jak i biegacze o stopie neutralnej. Jego budowa i niski drop świetnie sprawdzą się podczas długich wybiegań na twardej nawierzchni.

Wersja: damska
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Buty do biegania damskie Topo Athletic Ultrafly 3
Buty do biegania damskie Topo Athletic Ultrafly 3
Zapis do newslettera