Zamów obuwie Nursing Care dziś do 14:00, a Twoje zamówienie jeszcze dziś zostanie do Ciebie wysłane!

Buty do biegania Topo Athletic Ultraventure 2

69
250,00 799,00
ROZMIAR TOPO ATHLETIC:
  • 37,5
  • 38
  • 38,5
  • 39

Opis produktu

Buty do biegania w terenie Topo Athletic Ultraventure 2 w wersji damskiej

Obuwie biegowe Topo Athletic charakteryzuje szeroka cholewka z przodu, która odzwierciedla nautralny kształt ludzkiej stopy, oraz niski drop (spadek pięta-palce). Ta charakterystyczna budowa butów sprawdzi się zarówno u biegaczy o szerokiej stopie, stopie haluksowej oraz osób, które stosują filozofię "biegania naturalnego".

Terenowe buty do biegania z serii Ultraventure 2 otrzymały agresywny bieżnik wykonany z gumy VIBRAM. Z takim bieżnikiem nie straszne najtruniejsze szlaki górskie oraz bezdroża.

Za amortyzację odpowiada wtryskiwana pianka EVA. Dzięki niej but jest niezwykle lekki i ponadprzeciętnie miękki. W połączeniu z 5 milimetrowym dropem stanowi nielada gratkę dla miłośników konkurencyjnej Hoki i Altry.

Cholewka wykonana została z inżynieryjnego mesh-u o bardzo dobrej przewiewności. W dolnej części zapiętka zastosowano obejmę z materiału TPU, która dodatkowo stabilizuje staw skokowy podczas pokonywania górskich odcinków pełnych nierówności. Sznurowała i język w klasycznej wersji.

Wkładka Ortholite w butach Topo Athletic delikatnie unosi łuk stopy i wspiera ją podczas biegu lub długich marszów.

Model Ultraventure 2 polecamy biegaczom ultra i amatorom biegów terenowych. Polecamy je osobom pokonującym długie trasy górskie i leśne pieszo. Amatorzy nordic walking również będą z niego zadowoleni.

Wersja: damska
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Buty do biegania Topo Athletic Ultraventure 2
Buty do biegania Topo Athletic Ultraventure 2
Zapis do newslettera