Zamów obuwie Nursing Care dziś do 14:00, a Twoje zamówienie jeszcze dziś zostanie do Ciebie wysłane!

Obuwie damskie

Propozycje, które zebraliśmy w tej kolekcji, są uniwersalne. Mogą z nich korzystać zarówno pacjenci, jak i osoby bez problemów zdrowotnych czy też osoby pracujące w klinikach, przychodniach i szpitalach. Damskie buty medyczne i ortopedyczne, o których mowa, produkowane są też z myślą o tych użytkownikach, którzy prowadzą aktywny tryb życia i poszukują wygodnego, spersonalizowanego obuwia na co dzień.

Oferta damskich butów medycznych

Kolekcja ta obejmuje obuwie od trzech producentów: niemieckiej firmy Berkemann, hiszpańskiej firmy Genuins, a także portugalskiego przedsiębiorstwa Nursing Care. Znajdziesz tutaj m.in. medyczne, damskie buty ortopedyczne na wiosnę, lato oraz jesień. Do wyboru są komfortowe w noszeniu klapki, sandały i modele sportowe – odpowiednie na wiele godzin pracy, na długie spacery lub trening.

Oferujemy damskie buty ortopedyczne i medyczne białe, czarne, różowe, niebieskie i inne. Do wyboru są wygodne pary gładkie lub we wzory – kwiaty, motywy lekarskie i pielęgniarskie, emotikonki, motywy fryzjerskie lub wzory abstrakcyjne.

Damskie buty medyczne – informacje

Artykuły, które znajdziesz w tej kolekcji, są zróżnicowane nie tylko pod względem fasonów, ale także rozmiarów i materiałów, z których są wykonane. Większość modeli jest dostępna w rozmiarach od 35 1/2 do 40 2/3, ale nie tylko. Mamy również propozycje mniejsze, np. w rozmiarze 34 2/3, albo większe, choćby w rozmiarze 42 2/3.

Wybrane modele butów damskich medycznych i ortopedycznych powstały z włókien poliamidowych, mają wymienną wkładkę pokrytą skórą naturalną lub materiałem tekstylnym, a także piankową lub drewnianą podeszwę.
Zapis do newslettera

Filtry

Filtrowanie
Cena
od do
ROZMIAR BERKEMANN
ROZMIARY GENUINS
ROZMIARY NURSING
Producent
Pokaż produkty