Zamów obuwie Nursing Care dziś do 14:00, a Twoje zamówienie jeszcze dziś zostanie do Ciebie wysłane!

Obuwie męskie

Praca, siłownia, zakupy. Mężczyźni prowadzą bardzo intensywny tryb życia, dlatego przykładają dużą wagę do wygody. Szczególnie w przypadku obuwia. Dlatego zdarza się, że wybierają męskie buty medyczne, które są wykonywane głównie z myślą o pacjentach ortopedycznych oraz lekarzach i pielęgniarzach. Czyli osobach, które długie godziny spędzają na nogach.

Obuwie tego typu różni się od zwykłego, m.in. zastosowanymi materiałami, kształtem cholewki czy profilowaniem podeszwy. Wszystko to przekłada się na wysoki komfort podczas noszenia.

Medyczne buty męskie – oferta dostępnych modeli

W naszym sklepie możesz kupić męskie buty ortopedyczne, medyczne. Na nasz asortyment składają się przede wszystkim pary codzienne o designie sportowym i casual, które będą odpowiednie do pracy. Mamy również modele zaprojektowane i wykonane z myślą o używaniu przede wszystkim podczas treningu. Modele sportowe są przeznaczone głównie do długich biegów na twardej nawierzchni. Kolekcję dopełniają egzemplarze letnie – klapki Veneza, Menorca i Mikro.

Obuwie medyczne męskie jest utrzymane w ciemnej kolorystyce. Do wyboru są buty ciemnoszare, brązowe, khaki oraz granatowe. Mamy także pary czarne oraz białe.

Buty medyczne – charakterystyka

W większości modeli z naszej oferty zastosowaną 5- fazową, wymienną wkładkę. Obuwie jest wykonane z włókien poliamidowych, materiałów tekstylnych lub naturalnej skóry licowej, zależnie od modelu. Dzięki temu produkty są przyjemne w dotyku i wygodne w noszeniu.

Do wyboru są męskie buty medyczne i ortopedyczne w rozmiarach od 35, 36 i 37, poprzez rozmiary 38, 39, 40, 41 i 42, aż po rozmiary 43, 44, 45 oraz 46 i 47.
Zapis do newslettera

Filtry

Filtrowanie
Cena
od do
ROZMIAR BERKEMANN
ROZMIARY GENUINS
ROZMIARY NURSING
Producent
Pokaż produkty